На Звенигородщині посадили більше 8 тисяч дубів

Автор: Кореспондент     Категорія: Новини Звенигородського району

 

Минулого тижня громадськість Звенигородщини мала нагоду взяти участь у масштабній акції, організованій ДП «Звенигородське лісове господарство». На території Козачанського лісництва зібралися як школярі, так і дорослі, з тим щоб у спільній праці дати життя майбутнім дібровам.

В заходах з осінньої посадки лісу взяли участь представники місцевої влади, ЗМІ, громадських організацій, студентської та учнівської молоді, а також працівники галузі. Спільними зусиллями було засаджено більше 2,6 га площі та висаджено 8,7 тисяч сіянців дуба.

Серед найактивніших учасників акції організатори відзначили учнівську молодь з Ризиного, де діє шкільне лісництво, а також Хлипнівки, Вільховця й Козацького. Вже не вперше вони долучаються до подібних заходів на запрошення лісівників.

Спочатку працівники лісгоспу продемонстрували, як садять ліс професіонали, а заодно й ознайомили зі справою й технологічними прийомами тих, кому вперше випало взяти у руки меч Колесова.

Саме меч Колесова – спеціальне знаряддя для посадки дерев, а не пилка чи сокира, на глибоке переконання інженера лісових культур ДП «Звенигородське лісове господарство» Олександра Савчука, на сьогоднішній день є головним знаряддям працівника лісового господарства.

Осіння посадка лісу проводилася на території Козачанського лісництва, яким керує лісничий Олексій Полянський. За його словами, зовсім недавно тут росли дуби та ясени високої товарної якості. Лісосіка дала 1136 кубічних метрів деревини, що вважається хорошим результатом. Та от щоб зібрати наступний лісовий «врожай», знадобиться не менше сотні років. Тому вже сьогодні лісівники дбають про завтрашній день, на роки вперед закладаючи природні багатства, які сторицею віддячать майбутнім поколінням.

Джерело: Ліси Черкащини

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal


Ви повинні бути зареєстровані щоб залишити коментар.