Нечипоренко зустрівся з виборцями

Автор: roman     Категорія: Новини Звенигородського району

Вперше за без малого 5 місяців, що минули з часу останніх виборів до Верходної Ради України, народний депутат Ва­лентин Ничипоренко влаштував зустрічі з жителями округу. 9 квітня він побував у Звенигородці, поспілкувавшись впро­довж дня як із керівництвом району та міста, так і з пред­ставниками громадськості. Валентин Миколайович знайшов можливість окремо надати увагу педагогам, медикам та під­приємцям району, а на завершення досить таки напруженої робочої поїздки зустрівся із мешканцями райцентру та сіл у районному Будинку культури.


Як від нього й чекали, Валентин Ничипоренко розпочав спіл­кування із розповіді про свою роботу у Верховній Раді нині­шнього скликання. І судячи з того, що довелося почути, наш народний обранець далеко не в захваті від діяльності вищо­го законотворчого органу держави.
— На сьогоднішній день нарешті змусили кожного депутата голосувати самостійно, і у Верховній Раді «кнопкодавства», коли один депутат голосує за іншого, вже немає. Проте я не підтримую практики блокування трибуни і бійок, бо ж Верховна Рада має працювати. А за весь період із 220 запланованих законопроектів розглянули лише 80, — роз­повів Валентин Миколайович, водночас наголосивши, що попри всі недоречності, свої депутатські обов’язки вико­нує належним чином, про що свідчать підготовлені законопроекти. Сумлінно обіцяє ставитися й до роботи безпо­середньо в окрузі. Розпочавши із зустрічей з виборцями у районних центрах, наприкінці травня продовжить їх уже у сільських населених пунктах, плануючи побувати без винятку у кожному із 120 сіл округу. В подальшому народ­ний обранець обіцяє бувати в містах не рідше одного разу на півроку, а в селах — раз на рік.

Такі нечасті зустрічі з виборцями, на думку депутата, не повинні ставати на заваді загальній справі. Як і раніше, він запрошує усіх, хто того потребує, звертатися до громадських приймалень (у Звенигородці вона, до речі, розмі­щена на першому поверсі в приміщенні міської ради, кімната №3). Валентин Миколайович запевняє, що з усіма зверненнями обов’язково ознайомиться, просить лишень, щоб подавали їх у письмовому вигляді і обирали теми справді вагомі та варті уваги.
Присутніх на зустрічі особливо зацікавила розповідь народного депутата про ту фінансову підтримку, яку він пла­нує надавати населеним пунктам округу. За його словами, гучну назву Громадської Ініціативи «Люди мають жити краще», про яку ми не раз чули під час виборів, тепер перебере благодійний фонд. Його Валентин Ничипоренко наповнюватиме власним коштом, в тому числі й за рахунок чималої депутатської зарплатні, яку передаватиме до фонду без остатку.
— Під час виборчої кампанії у мене було 5 основних програм і жодна із них не буде припинена. Села вже у квітні отримають підтримку. Щодо міст, то тут підхід я дещо реформую. Приблизно 6 мільйонів гривень я запланував щорічно витрачати на округ. З них безпосередньо для Звенигородки — 400 тисяч гривень на рік. Щоб їх розподіли­ти, я створю у місті громадську раду, до якої увійдуть представники галузей охорони здоров’я і освіти, тобто, зви­чайні лікарі і вчителі, а разом з ними й підприємці, пенсіонери, молодь, представники громадських організацій. Безумовно, я буду контролювати, щоб гроші йшли і на дитячі садочки, і на лікарні, і на підтримку людей, але вирі­шувати, на який об’єкт першочергово спрямувати кошти, буде саме ця громадська рада, — такий підхід Валентин Ничипоренко аргументував тим, що за власний кошт (а мова йде саме про фінансові вливання з його особистих ка­піталів) задовольнити потреби всіх охочих не зможе і таким чином, за посередництвом громадської ради, він дасть можливість виборцям визначатися самостійно з першочерговими потребами громад.
Також під час зустрічі звенигородчани звернулися до депутата з низкою питань. Людей цікавило його ставлення до пенсійної реформи, підвищення тарифів, ситуації з безробіттям, а разом із тим, чи зможе він допомогти у вирі­шенні наболілих проблем хоч і місцевого характеру, проте непідйомних для громади. За деякими із них Валентин Миколайович пообіцяв розібратися, давши доручення своїй команді юристів, озвучивши при цьому й свою принци­пову позицію неприйняття скорочення кількості соціально важливих закладів, тобто медичних і освітянських. Та­кож, відповідаючи на запитання, зазначив, що постарається допомогти нашому місту у вирішенні проблеми №1 — налагодженні якісного водопостачання. Розповів і про те, що нарешті отримав проектно-кошторисну докумен­тацію на реконструкцію пішохідного містка через Тікич в районі Чорнячка, тож і цю проблему не залишить без уваги. Не могло звенигородчан не порадувати й те, що депутат уже зацікавився проблемою занедбаного санато­рію «Радон». Та візьметься за його відновлення Валентин Ничипоренко не раніше, ніж переконається у фінансо­вій перспективності реконструкції звенигородської здравниці.
В чому Валентин Миколайович був однозначний, так це в тому, що на свята в Звенигородці та селах знову з’яв­ляться надувні гірки, на яких, як і раніше діти розважатимуться безкоштовно. Відновить депутат і екскурсійні поїз­дки на Жашківський кінний завод. Хоча сам, зауважив скрушно, там буває не часто, а через велику завантаже­ність роботою вже давно мусив відмовити собі в улюблених кінних прогулянках.
Не забули звенигородчани й про колишні добрі справи Ничипоренка. Жителі сіл подякували йому за допомогу у лі­куванні дітей. У свою чергу Валентин Миколайович висловив вдячність звенигородчанам за ту підтримку, яку нада­ли йому під час виборів:
— Я вдячний Звенигородці за підтримку. Вдячний кожній людині, що прийшла на виборчу дільницю, незалежно від того, за кого вона проголосувала. Те, що хтось голосував за мене, хтось не за мене — це нормально. Я вважаю, якщо десь мені віддали голосів менше, ніж моєму конкуренту, то в цьому, в першу чергу, винен я. Це я не зумів донести до людини свої думки й переконання. Але так чи інакше, в 199 окрузі ми перемогли всі разом. Тепер у мене є можливість довести, що ті люди, які мене підтримали — не помилилися.

Євген ШРАМЕНКО

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal


Один коментар на “Нечипоренко зустрівся з виборцями”

  1. Allan сказав:

    .

    hello!!

Ви повинні бути зареєстровані щоб залишити коментар.