Обласні огляди-конкурси на сцені Звенигородського районного Будинку культури

Автор: Кореспондент     Категорія: Новини Звенигородського району

 

Нещодавно на базі Звенигородського районного Будинку культури відбулися обласний регіональний огляд-конкур родинної творчості та виставки творів образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва «Родинні скарби Черкащини» та обласний регіональний огляд-конкурс народних аматорських театрів, народних  театрів малих форм й аматорських театральних колективів.

На Звенигородщину завітали колективи, майстри декоративно-прикладного мистецтва із м. Ватутіне, Городишенського, Катеринопільського, Корсунь-Шевченківського, Лисянського, Смілянського, Шполянського районів.

Звенигородський район на огляді «Родинні скарби Черкащини» достойно представили: сімейні вокальні дуети Світлани Ткаченко та її доньки Катерини Хоменко, Галини Левченко та Михайла Василюка (м. Звенигородка), Лариса Відоменко та її мама Людмили Прокопенко із с. Моринці,  сімейні колективи в інструментальному жанрі представили Загородня Інга з донькою Іриною, Олександра Марчук з сином Михайлом, сестри Альона та Ангеліна Максимчуки із Звенигородки.

У виставці творів образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва виступили Ніна Рябіш з донькою Анною (живопис), Алла Лаврінченко з донькою Альоною (писанкарство) – м.Звенигородка, Віктор Чорновіл із с. Богачівка з онучкою Марією Кириленко представили картини маслом та аквареллю, Віра Коваленко з дочкою Ольгою Федьорченко та онучкою Наталією порадували глядачів та конкурсне журі вишивками хрестиком, із с. Княжа у виставці взяли участь Олена Усата з доньками Любов’ю та Юлією (вишивка хрестиком).

У конкурсі театральних колективів брали участь народний аматорський театр малої форми «Дзвін» районного Будинку культури (керівник Н. Писар). Також було представлено програму «Звенигородка – у назві оберіг», підготовлену на місцевому краєзнавчому матеріалі з використанням пісень, написаних звенигородськими авторами та показом відеоряду.

Народний аматорський театр малої форми Шевченківського сільського Будинку культури представив на суд обласного журі та глядачів заходу програму «Ми горді тим, що українці» (керівник Л. Шах). А народний аматорський театр малої форми «Кобзарі» Моринського сільського Будинку культури підняв настрій гумористичною програмою «Між нами чоловіками» (керівник Л. Відоменко).

Народний аматорський театр Шевченківського СБК показав уривок з п’єси М. Кропивницького «Глитай, або ж Павук» (керівник колективу Л .Шах).

У конкурсній програмі взяв участь і ляльковий театр Звенигородської школи мистецтв з музичною виставою «Новорічний колобок» (керівник Л.Олійник).

За інформацією сектору з питань внутрішньої політики,зв’язків з громадськістю та ЗМІ Звенигородської райдержадміністрації

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal


Ви повинні бути зареєстровані щоб залишити коментар.