Підведено підсумки конкурсу на кращу сільську раду Звенигородського району за підсумками роботи в 2012 році

Автор: Кореспондент     Категорія: Новини Звенигородського району

 

5 лютого 2013 року в кімнаті депутата Звенигородської районної ради відбулось засідання комісії з проведення конкурсу на кращу сільську раду за результатами діяльності в 2012 році. Засідання проходило під головуванням заступника голови районної ради Рябоконя М.М. До складу комісії входили відповідальні представники районної ради та райдержадміністрації, відповідальні працівники управлінь і відділів.

Дискусія навколо визначення переможців конкурсу велась досить жваво і принципово. Кожний із учасників засідання мав свою точку зору і відстоював її, про що свідчать результати голосування. При обговоренні кожного із претендентів враховувались цілий ряд чинників, що впливали на кінцевий результат. Перш за все це робота ради по вдосконаленню соціальної інфраструктури, упорядкуванню кладовищ, доріг і вулиць комунальної власності, населених пунктів в цілому, роботі з сільськими громадами, дотриманню законодавства при роботі із зверненнями виборців, забезпеченню вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Особлива увага приділялась питанням розвитку освіти, медицини, культури, активності в залученні до громадських робіт безробітних, ініціативи рад в утворенні нових робочих місць, розвитку підприємництва, виконання бюджету та ефективність використання наявних коштів в інтересах селян, безпосередньої участі у виконанні районної Програми «Будуємо нову Звенигородщину». Враховувалось наявність позитивної динаміки розвитку громад за останні 2 роки.
Приємно відзначити, що переважна більшість сільських рад у 2012 році спрацювали набагато краще ніж у попередні роки, досить зазначити, що при визначенні переможця в орбіту обговорення попали сільські ради Вільховця, Рижанівки, Юрківки, Шевченкового. Тарасівки, Княжі, Неморожі, Озірної, Козацького, Водяників, Попівки, Стебного, Чичиркозівки, Моринець.
В результаті майже двогодинного обговорення комісія оголосила своє остаточне рішення:
1 місце і 3 тисячі гривень – Вільховецька сільська рада;
2 місце і 2 тисячі гривень– Тарасівська сільська рада;
3 місце і 1 тисячу гривень– Неморозька сільська рада.
Заохочувану премію в сумі 500 гривень комісія присудила сільській раді с. Озірна.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal


Ви повинні бути зареєстровані щоб залишити коментар.