Проект ЄС/ПРООН знову допомагає Звенигородським селам

Автор: admin     Категорія: Новини Звенигородського району

 

9 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Леонід Станчук, заступник голови районної ради Микола Рябокінь за участю координаторів проекту ПРООН в Черкаській області Наталії Белюкіної та Анни Бабкової, керівників відділів й управлінь райдержадміністрації, голів сіл Козацьке, Тарасівка, Шевченкове, Багачівка Звенигородського району та місцевих ЗМІ провели засідання координаційного комітету форуму місцевого розвитку Звенигородського району.

4 громади Звенигородського району, а саме села: Козацьке, Тарасівка, Шевченкове, Багачівка – стали переможцями другої фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Відтепер вони реалізовуватимуть мікропроекти – впроваджуватимуть заходи з енергозбереження – встановлюватимуть енергозберігаюче вуличне освітлення.

Кожній громаді на реалізацію мікропроектів з районного бюджету буде виділено по 10 тис. грн.

На засіданні координаційного комітету форуму місцевого розвитку сільські голови презентували свої громади, розповіли про проекти, які втілюватимуть у життя, поділилися своїми проблемами та напрацюваннями. Координатори проекту ПРООН в Черкаській області Наталія Белюкіна та Анни Бабкова провели І етап навчання з сільськими головами і керівниками громад та надали рекомендації щодо вирішення проблем, які вже сьогодні турбують учасників проекту.

Перед кожною громадою стоїть клопітка важка робота, адже кожна з них повинна пройти випробувальний термін, якщо ж не впорається із завданням – то автоматично вибуває із проекту. А замість неї вже працюватиме інша – резервна громада. Таких у Звенигородському районі 3: громади сіл Озірна, Моринці, Вільховець.

Сільський голова с. Козацьке Валерій Кочерга поділився досвідом з колегами, адже Козацька громадська організація «Відродження» вже брала участь у І фазі проекту ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» і успішно реалізувала мікропроект. Сільський голова розповів про зміни, що відбулися у його громаді, про напрацювання і досягнення. Висловив вдячність керівникові районного ресурсного центру Людмилі Страшній, координаторам Проекту в Черкаській області Наталії Белюкіній та Анні Бабковій за допомогу в реалізації громадської ініціативи.

Підводячи підсумки засідання координаційного комітету форуму місцевого розвитку, координатор проекту ПРООН в Черкаській області Наталія Белюкіна відзначила, що задоволена тими результатами, які вже сьогодні має Звенигородський район, і в порівнянні з І фазою проекту ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» громади сіл-учасників другої фази Проекту набагато активніші.

За інформацією сектору з питань внутрішньої політики,
зв’язків із громадськими організаціями та ЗМІ
Звенигородської райдержадміністрації

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal


Ви повинні бути зареєстровані щоб залишити коментар.