Стан готовності до комплексу весняно-польових робіт у Звенигородському районі

Автор: Кореспондент     Категорія: Новини Звенигородського району

 
15 березня голова райдержадміністрації Микола Чередник спільно з начальником Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Вадимом Рудишиним у приміщенні райдержадміністрації провели нараду по питанню розвитку агропромислового комплексу Звенигородського району за участю керівників сільськогосподарських підприємств району, сільських голів, працівників управління агропромислового розвитку, начальників районних інспекцій: захисту рослин, насіннєвої, карантину, держтехнагляду.

Нараду відкрив голова райдержадміністрації Микола Чередник, який наголосив, що погодні умови диктують у найближчий час розпочати проведення весняно-польових робіт відповідно до розробленого робочого плану.

«Завдання перед аграріями району стоять досить високі: зібрати з урожаю 2012 року більше 190 тис. тон зернових і зернобобових культур в господарствах всіх форм власності,» – зауважив Микола Чередник. З осені минулого року фундамент цього урожаю частково уже був закладений. Посіяно і отримано сходів майже на 11 тис. га озимих зернових культур. Найближчим часом господарства розпочнуть підживлення озимих культур. В оптимальні строки необхідно посіяти ранні ярі культури, технічні та кормові культури, кукурудзу на зерно та силос. В зв’язку із затяжною весною часу залишається небагато.

Щодо проведення розрахунків за оренду земельних часток у 2012 році сільськогосподарськими підприємствами, укладення соціальних угод та стан виплати й підвищення розміру середньої заробітної плати в сільськогосподарських підприємствах району виступив перший заступник голови райдержадміністрації Олег Харчевський.

З приводу підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт у 2012 році доповів начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Піковський, який проаналізував стан посівів озимих, потребу в мінеральних добривах, обсяг фактичного внесення мінеральних добрив, очікувані об’єми пересіву та підсіву озимих, стан готовності сільськогосподарської техніки та потреби в паливно-мастильних матеріалах.

Також на нараді було розглянуто питання щодо розвитку молочного скотарства та свинарства району у 2012 році.

Підсумував нараду начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Вадим Рудишин.

− Область приступила до проведення комплексу весняно-польових робіт, зокрема підживлення озимих зернових культур, ріпаку та багаторічних трав. У зв’язку з великим покровом снігу Звенигородський район трішки відстає в підживлені озимих культур. З настанням сприятливих умов всім сільськогосподарським підприємствам району необхідно якомога швидше включитися в роботу.
За інформацією сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ Звенигородської райдержадміністрації

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal


Ви повинні бути зареєстровані щоб залишити коментар.