Відбулась 9-та сесія районної ради

Автор: Кореспондент     Категорія: Новини Звенигородського району

 

Нещодавно відбулася 9-та чергова сесія Звенигородської районної ради шостого скликання під головуванням заступника голови районної ради Миколи Рябоконя.

У роботі сесії взяли участь голова Звенигородської райдержадміністрації Микола Чередник, його заступники, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації та сільські голови району.

Основними питаннями порядку денного були питання про внесення змін до рішення районної ради від 30.12.2010  №2-21/VI «Про районний бюджет на 2011 рік», про звіт про виконання  районного бюджету за 2011 рік», про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2011  № 8-23 «Про районний бюджет на 2012 рік». Щодо висвітлення цих питань виступала начальник фінансового управління Наталія Лаврінченко.

Після обговорення та затвердження бюджетних питань до депутатів та запрошених звернувся голова райдержадміністрації Микола Чередник, який наголосив на проблеми соціально-економічного розвитку району та запропонував депутатам спільно вирішувати їх.

Також на сесії депутати затвердили програму розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, програму підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року та програму впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій»»Сто відсотків» на період до 2015 року». З інформацією виступила виконуюча обов’язки начальника відділу освіти райдержадміністрації Світлана Кононенко.

На розгляд та затвердження сесії було винесено програму розвитку футболу в Звенигородському районі на 2012-2016 роки, про яку проінформував головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Руслан Власюк. Основними завданнями цієї програми є організація проведення якісного Чемпіонату та Кубку району по футболу з залученням якомога більшої кількості сільських команд та участь команд району в обласних змаганнях, покращити розвиток спортивної бази шляхом належного утримання існуючих стадіонів, футбольних полів і майданчиків, їх ремонту та реконструкції у відповідності до сучасних вимог та збереження і подальше зміцнення матеріально-спортивної бази футболу, підготовки тренерів, арбітрів та інших фахівців.

Про програму розвитку овочівництва Звенигородського району на 2012-2015 роки та заходи щодо її реалізації поінформував начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Піковський. Він наголосив, що ця програма дасть змогу здійснити заходи по  недопущенню скорочення посівних площ овочів в сільськогосподарських підприємствах району, забезпеченню внесення на кожний гектар посіву овочевих культур необхідну норму органічних та мінеральних добрив, забезпеченню належного контролю за застосуванням засобів захисту овочевих культур в господарствах району від хвороб, шкідників та бур’янів.

На своєму засіданні депутати надали дозвіл на списання майна Звенигородської центральної районної лікарні, які відпрацювали амортизаційний термін, фізично зношені та морально застарілі.
За інформацією сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків із громадськістю Звенигородської райдержадміністрації

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal


Ви повинні бути зареєстровані щоб залишити коментар.