Відродження футболу на Звенигородщині

Автор: Кореспондент     Категорія: Новини Звенигородського району

Днями голова райдержадміністрації Микола Чередник спільно з головою районної ради Валентином Мельничуком та заступником із гуманітарних питань Русланом Каюком провели нараду по питанню відродження футболу в районі. У нараді взяли участь начальник та головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, начальник відділу освіти, начальник управління агропромислового розвитку, директор Звенигородської ДЮСШ, голова Федерації футболу Звенигородського району, Президент ФК «Звенигородка» та меценати – любителі футболу.

Основними питаннями що розглядались під час наради були: участь команди ФК «Звенигородка» в першості області з футболу серед команд І ліги та кубку області з футболу й ремонт міського стадіону «Колос».

Голова федерації футболу району Григорій Цвященко ознайомив присутніх із реальним станом місцевого футболу та роз’яснив умови участі районної команди у першості та кубку області. Президент ФК «Звенигородка» Юрій Слинько проаналізував фізичну підготовку учасників футбольної команди, запропонував кандидатури тренерів команди та найбільш оптимальні дії направлені на відродження цього виду спорту й достойної участі районної команди в обласних змаганнях.

«Дуже важливо виважено та якісно організувати роботу щодо відродження та розвитку футболу, а для цього потрібно розробити пропозиції та певний план заходів. Адже до першості області лишилось дуже мало часу, тому робота повинна проводитись поденно всіма зацікавленими людьми», – відзначив Микола Чередник,

За результатами наради головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Руслан Власюк узагальнив подані пропозиції та розробив плани дій.
За інформацією сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal

Метки: Звенигородка, футболВи повинні бути зареєстровані щоб залишити коментар.