Визначено переможців І етапу щорічного районного конкурсу на кращу сільську раду

Автор: Кореспондент     Категорія: Новини Звенигородського району


8 листопада 2013 року в кімнаті депутата Звенигородської районної ради відбулось засідання комісії з проведення щорічного конкурсу на кращу сільську раду за результатами діяльності в 2013 році. Засідання проходило під головуванням заступника голови районної ради Миколи Рябоконя. До складу комісії входили відповідальні представники районної ради та начальники управлінь і відділів райдержадміністрації.
Микола Рябоконь, голова комісії, ознайомив присутніх з умовами проведення конкурсу а також озвучив пропозиції, які надійшли до конкурсної комісії.
Проаналізувавши здобутки конкурсантів та обговоривши проведену ними роботу за поточний рік, члени конкурсної комісії одноголосно визначили переможців І етапу конкурсу:
І місце – Шевченківська сільська рада;
ІІ місце – Козацька сільська рада;
ІІІ місце – Богачівська сільська рада.
Комісія врахувала усі пропозиції, висловлені членами комісії, керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації, спеціалістами районної ради та доручила відповідальним працівникам підготувати пакет документів для участі у ІІ етапі щорічного обласного конкурсу на кращу сільську раду.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal


Ви повинні бути зареєстровані щоб залишити коментар.