Звенигородську «швидку» виселяють

Автор: Кореспондент     Категорія: Новини Звенигородського району

Медиків переводять у приміщення подалі від центру міста.

На сполох б’ють працівники відділення «Швидкої медичної допомоги» Звенигородської ЦРЛ: влада планує переселити їх з центру міста на його околицю. А це автоматично стане проблемою не тільки півсотні медпрацівників відділення, а й 43 302 людей – населення Звенигородки і району, яких це відділення обслуговує.

На випередження сесії райради, на яку планується винести розгляд непопулярного питання, медики звенигородської «швидкої» вирушили до Києва – в Мінохоронздоров’я та в Черкаси – до редакцій обласних ЗМІ, бити на сполох і просити захисту.

До редакції нашої газети зі Звенигородки приїхав лікар Анатолій Олійник, передав колективну скаргу працівників «швидкої» і розповів:

– Нас підписалося 46 медпрацівників, а ще понад 600 підписів – це жителі Звенигородки і навколишніх сіл. Нікому ж не хочеться, що «швидка» до нього у разі необхідності добиралася удвічі чи втричі довше…

У Звенигородці «швидка» навіть у післявоєнні 40–і роки знаходилася у центрі міста, потім у «перебудованому» 1986 році її відселили були на околиці міста – на територію ЦРЛ, але 1992–го знову виділили приміщення в центрі. З тих пір ось вже 20 років працівники «швидкої» знаходяться у приміщенні, яке їхнім колегам по всій Україні ставлять за приклад.

Проте тепер приміщення хочуть забрати і передати відділу земельних ресурсів – разом з гаражами «швидкої» і навіть з туалетом, який віднесли до «комплексу громадських споруд». Медики наголошують: за два останні роки на Звенигородщині – вже третій голова райдержадміністрації і при кожному з них «швидку» намагалися перевести на задвірки міста. Але тільки тепер загроза цього стала настільки реальною. У відозві працівників «швидкої» вказано, що основна причина «переселення», яка їм озвучена – це економія на опаленні приміщення. Проте за підрахунками медиків, яких готують до «депортації», збільшення витрат на бензин для карет «швидкої» у зв’язку зі збільшенням відстані поїздок спричинить не економію, а навіть перевитрати на 93 тисячі гривень.

Окрім того, вони нагадують: далекого 1992 року їх переселили з того самого приміщення, куди нині хочуть повернути. Ще тоді там з–за постійної сирості стіни бралися грибком, з–за чого двоє працівників серйозно захворіли. Всі ці двадцять років приміщення простояло пусткою і краще в ньому не стало…

Джерело: Прес-Центр

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal


Ви повинні бути зареєстровані щоб залишити коментар.